Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 


Designed by:

Kochamy Was całym sercem!
niedziela, 28 maja 2017 18:15

Uczy, dba, pilnuje, doradza, ale przede wszystkim …kocha. Mama jest najważniejsza na świecie! Z okazji Dnia Matki uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III przygotowali dla kochanych mam wspaniałą uroczystość. Za pomocą wierszy, piosenek i tańców chcieli wszystkim mamom podziękować i dać najlepszy na świecie prezent: mocno się przytulić, dać buziaka, a do ucha wyszeptać  „Kocham Cię!”. Ale już od początku świata przy mamie musi być tata, dlatego też dzieci nie zapomniały o swoich tatusiach, którzy dbają i troszczą się o nich codziennie. Mamusie i tatusiowie otrzymali piękne laurki i prezenty wykonane przez dzieci. Mamy nadzieję, że spełnią się wszystkie życzenia przekazane rodzicom podczas ich święta.

Więcej…
 
V Powiatowy XVI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Puchatek moim przyjacielem"
niedziela, 28 maja 2017 18:12

Dnia 26 maja 2017r. w Zespole Placówek Oświatowych w Zbludowicach odbył się V Powiatowy XVI Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Puchatek moim przyjacielem" dla uczniów klas drugich. Naszą szkołę reprezentowały Maria Bławat, Lena Szymańska i Natalia Śledzik. Dziewczynki wykazały się doskonałą znajomością lektury. Lena Szymańska zajęła III miejsce, a Maria Bławat wyróżnienie. Gratulacje!

Więcej…
 
Super wycieczka!
niedziela, 21 maja 2017 19:58

20 maja 2017r. wyruszyliśmy na spotkanie z przygodą i dobrą zabawą do Wioski Indiańskiej „BONANZA”. Na wycieczkę zuchy zapracowały sobie same, podczas Kiermaszu Wielkanocnego „Kukuryku w Cielętniku”. Zabawę w Indian rozpoczęliśmy od wykonania pióropusza, później odbyło się malowanie twarzy i nadanie imion indiańskich. Tak przygotowani przystąpiliśmy do realizacji indiańskich prób: próba sprawności ( tor przeszkód), próba równowagi ( przejście po leżącym drzewie), próba siły ( walki wojowników), próba celności ( strzelanie z łuku), próba odwagi ( przejście boso po szyszkach), próba zwinności ( indiańskie lasery) oraz polowanie czyli rzucanie piłeczkami do tablicy ze zwierzętami.

Więcej…
 
Zuchy w buskim skateparku
niedziela, 21 maja 2017 19:54

19 maja grupa 20 zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek i p. Anny Szymańskiej przygotowała dla zgromadzonych w Skateparku dzieci szereg zabaw i konkursów sprawnościowych np. zabawy z piłką, skoki w workach. Do wspólnej zabawy dołączyli się: pan Henryk Radosz z-ca Burmistrza, pani dyrektor Beata Durnaś oraz licznie  przybyli wraz z przewodnikiem kuracjusze.  Zarówno dzieci jak i dorośli bawili się wspaniale. Brawo zuchy!

Więcej…
 
Biegi przełajowe w ramach „Dni otwartych funduszy europejskich”
niedziela, 21 maja 2017 19:51

Dnia 19 maja uczniowie naszej szkoły w składzie: Natalia Sakwa, Jakub Brych, Ewelina Wiśniosz, Karolina Wiśniosz, Piotr Kułakowski wzięli udział w biegach przełajowych w ramach „Dni otwartych funduszy europejskich”, które odbyły się  w ośrodku rekreacyjnym „Skatepark”. Uczniowie z klas II-VI biegli na dystansie 300m, 400m, 600m. Rywalizowali z uczniami z innych szkół z gminy Busko-Zdrój. Najlepszy wynik uzyskała Natalia Sakwa zdobywając III miejsce. Gratulujemy.

Więcej…
 
Godzina Kodowania
niedziela, 21 maja 2017 19:48

Godzina Kodowania, organizowana w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej (Computer Science Education Week, USA), jest największą inicjatywę edukacyjną w historii, adresowaną do uczniów z całego świata. Cieszy się również dużą popularnością w Polsce. Można w niej uczestniczyć przez cały rok, z dowolnego urządzenia i miejsca, w którym jest dostęp do Internetu, na lekcjach i zajęciach w szkole, jak i poza szkołą, indywidualnie lub w grupie uczniów. Każdy uczestnik, który wykona wszystkie zadania, a tym samym napisze prawidłowo kilkanaście lub kilkadziesiąt linii kodu, otrzymuje certyfikat ukończenia. W Godzinie Kodowania udział wzięli również uczniowie naszej szkoły: Sebastian Nowak, Ewelina Wiśniosz, Paweł Orzeł, Karol Paw.

Więcej…
 
Sukcesy naszych uczniów w ogólnopolskich olimpiadach
niedziela, 14 maja 2017 12:57

Uczniowie naszej szkoły w styczniu 2017r wzięli udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych „OLIMPUS” – sesja zimowa. W kategorii klasy VI laureatem z matematyki został Piotr Murdzek zajmując II miejsce, natomiast z języka polskiego w kategorii klasy V tytuł laureata otrzymał Karol Paw zdobywając IX miejsce. Gratulujemy laureatom.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 65