BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 


Designed by:

Wycieczka do Fabryki Bombek „DECORA” w Miechowie
niedziela, 10 grudnia 2017 12:49

30 listopada 2017 r. uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I- IV wraz z wychowawcami uczestniczyli w wycieczce do Fabryki Bombek „DECORA” w Miechowie. Celem wycieczki było poznanie procesu wytwarzania i ozdabiania bombek choinkowych. Dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Jedna grupa uczestniczyła w warsztatach plastycznych i malowała samodzielnie bombki, zaś druga grupa w tym czasie zwiedzała fabrykę. Z wielkim zainteresowaniem dzieci obserwowały wydmuchiwanie, posrebrzanie (kąpiel), suszenie, malowanie i pakowanie bombek. Ze zdziwieniem patrzyły na przeróżne kształty ozdób choinkowych, których nie można spotkać na naszym rynku, ponieważ jest to wyłącznie produkcja exportowa.

Więcej…
 
Andrzejki w naszej szkole
niedziela, 10 grudnia 2017 12:46

Więcej…
 
Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem
niedziela, 26 listopada 2017 18:19

24 października 2017r. gościliśmy w naszej szkole panią Ewę Tarapatę, pracującą w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku – Zdroju. Pani bibliotekarka przygotowała ciekawe zajęcia, dla klas   0 – III. Tematem zajęć było spotkanie z Kubusiem Puchatkiem. Dzieci układały puzzle, odgadywały zagadki związane z postaciami ze Stumilowego Lasu.

Więcej…
 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
niedziela, 26 listopada 2017 18:15

Tradycją w naszej szkole stało się organizowanie Światowego Dnia Pluszowego Misia. W obchodach tego święta uczestniczą wszyscy uczniowie szkoły. W tym roku obchodzimy 115 rocznicę powstania pierwszych pluszowych misiów. Jest to spotkanie pełne dobrej zabawy, prezentów i słodyczy. Zuchy, pod opieką Barbary Skrzypek, z tej okazji udekorowały salę, przygotowały konkursy, papierowe medale z nazwą obchodzonego święta, ciekawe informacje o najsławniejszych misiach oraz historię powstania pierwszych maskotek misiów.

Więcej…
 
Gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości
niedziela, 12 listopada 2017 16:55

Więcej…
 
Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole
niedziela, 12 listopada 2017 16:53

Więcej…
 
Wieczór z Pieśnią i Poezją Patriotyczną
niedziela, 12 listopada 2017 16:51

W dniu 9 listopada 2017 r. odbył się „Wieczór z Pieśnią i Poezją Patriotyczną”, w budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku – Zdroju. 20 zuchów wraz z rodzicami i phm. Barbarą Skrzypek uczestniczyło we wspaniałym widowisku artystycznym, przypominającym obrazy z przeszłości Polski oraz wspólnym śpiewaniu. Wszyscy zgromadzeni stworzyli patriotyczny spektakl, śpiewając pieśni żołnierskie i patriotyczne. Pieśni łączą pokolenia, tworzą poczucie więzi i jedności, poczucie przynależności do ojczyzny, za którą kiedyś tak wielu oddało swe życie. Wieczornica stała się wydarzeniem artystycznym, a jednocześnie piękną lekcją patriotyzmu.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 73