BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 


Designed by:

Akcja „Pierwszaki 2017”
niedziela, 22 października 2017 15:24

17 go października 2017 roku uczniowie klasy pierwszej naszej szkoły, wzięli udział w akcji „Pierwszaki”. Akacja ta jest organizowana przez Echo Dnia.  Dzieci zostały zaproszone do Buskiego Samorządowego Centrum  Kultury. Tam dzięki Doktorowi Bombie i Jeżowi Edkowi dowiedziały się na czym polega praca strażaka i policjanta. Jak zachować ostrożność podczas pracy wykonywanych w gospodarstwie rolnym. Następnie dzieci zostały zaproszone na scenę, gdzie wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Więcej…
 
Uroczyste Ślubowanie klasy pierwszej
niedziela, 15 października 2017 19:49

13 października 2017 r. w naszej szkole odbyło się Uroczyste Ślubowanie klasy pierwszej. Do tak ważnego wydarzenia pierwszoklasiści pod kierunkiem pani Agnieszki Sztuk przygotowywali się kilka tygodniu. Dzięki swojej pracy i wysiłkowi udowodnili, że nie są już przedszkolakami, ale prawdziwymi uczniami. Zanim zostali przyjęci do grona Braci Uczniowskiej musieli wykazać się umiejętnością śpiewu i recytacji. Występ dzieci został bardzo ciepło przyjęty przez widownię. Następnie miało miejsce uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły i tradycyjne pasowanie na ucznia przez Panią Dyrektor Beatę Durnaś.

Więcej…
 
Dzień Nauczyciela w naszej szkole
niedziela, 15 października 2017 19:40

Dnia 13.10.2017r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na wstępie pani dyrektor Beata Durnaś złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty oraz poinformowała nauczycieli o otrzymanych nagrodach: Kuratora, Burmistrza i Dyrektora. Następnie uczniowie oddziału przedszkolnego i III klasy pod kierunkiem p. Grażyny Oćwieji i Doroty Wleciał podziękowali wszystkim pracownikom szkoły recytując wiersze, śpiewając piosenki.

Więcej…
 
Pokaz iluzjonisty
niedziela, 15 października 2017 19:38

Więcej…
 
Rajd Nocny „PO OMACKU”
niedziela, 01 października 2017 17:54

Blisko 300 zuchów i harcerzy stanęło na starcie XXXIV Harcerskiego Rajdu Nocnego „PO OMACKU” w Wiślicy. Naszą szkołę reprezentowała 40 osobowa grupa pod opieką Barbary Skrzypek i Jolanty Sagan. Wędrówkę rozpoczęło zwiedzanie Muzeum Archeologicznego i Domu Długosza w Wiślicy. Później wyruszyliśmy na nocną wędrówkę „szlakiem królewskim”. Podczas marszu czekały na nas punkty kontrolne. Na jednym z nich mogliśmy się nauczyć jak rozpalać ogień bez użycia zapałek, zajęcia okazały się bardzo ciekawe. Noc była pogodna, więc mogliśmy podziwiać rozgwieżdżone niebo oraz jasno świecący księżyc.

Więcej…
 
Nasza jesienna wyprawa
niedziela, 01 października 2017 15:39

28 września 2017 r. uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III pod opieką wychowawców  wyruszyli na wycieczkę do Parku Zdrojowego w Busku. Celem wycieczki była obserwacja zmian w przyrodzie zachodzących jesienią oraz zbieranie darów jesieni. Dzieci podziwiały barwne liście na drzewach, zbierały kasztany, spotkały wiewiórki przygotowujące zapasy na zimę. Na trasie naszej wyprawy znalazł się potężny i stary dąb „Ryszard”, który jest pomnikiem przyrody.

Więcej…
 
Zuchy w roli wolontariuszy
niedziela, 01 października 2017 15:34

24 wrześni 2017r. (niedziela) chętne zuchy uczestniczyły w zbiórce pieniężnej zorganizowanej przez Parafialny Zespół Caritas w parafii pod wezwaniem Św. Brata Alberta. Wolontariat – dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie. Wolontariusz to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu. Wolontariuszem jest ten, kto dobrowolnie i świadomie bez wynagrodzenia angażuje się w pracę na rzecz osób, organizacji pozarządowych, a także rozmaitych instytucji działających w różnych obszarach społecznych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 6 z 73