BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 


Designed by:

Odpust w Chotelku
wtorek, 15 maja 2018 15:57

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami
niedziela, 06 maja 2018 13:02

Zebranie rodziców z wychowawcami klas odbędzie się 8 maja 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Siesławicach o godzinie 17:00.

 
Gminne obchody Święta Konstytucji 3 maja
niedziela, 06 maja 2018 12:56

W uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Beatą Durnaś. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie zuchy wraz z panią Dyrektor złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory.

Więcej…
 
Wycieczka do Tarnowskich Gór
niedziela, 29 kwietnia 2018 20:29

27 kwietnia uczniowie klas IV – VI pod opieką wychowawców wzięli udział w wycieczce do Tarnowskich Gór. Zwiedzanie z przewodnikiem rozpoczęło się od jednego z szybów pod nazwą Sztolnia Czarnego Pstrąga. Do podziemi uczniowie dostali się poprzez klatkę schodową, prowadzącą do przystani dla    łodzi, by po chwili wyruszyć w niezwykły rejs, wykutym w skale dolomitowej, chodnikiem odwadniającym tarnogórskie podziemia.

Więcej…
 
Wojewódzki konkurs plastyczno-literacki pt. "Świętokrzyskie za 50 lat"
niedziela, 29 kwietnia 2018 20:27

W dniu 27 kwietnia 2018 roku w BSCK odbyło się uroczyste podsumowanie wojewódzkiego konkursu plastyczno-literackiego pt. "Świętokrzyskie za 50 lat". Uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych w bardzo ciekawy sposób zinterpretowali  temat, a ich wyobraźnia nie miała granic. W cudowny sposób połączyli historię z nowoczesnością, zachwycali się pięknem przyrody i zadbali o wkomponowanie w nowoczesne projekty  zabytków Ponidzia. Uczniowie naszej szkoły licznie przygotowali prace plastyczne na konkurs.  Dwie uczennice: Roksana Kempa i Jagoda Szir zdobyły I miejsce w kategorii szkół  podstawowych. Gratulujemy!

 
Święto Konstytucji 3 Maja w naszej szkole
niedziela, 29 kwietnia 2018 20:24

26 kwietnia uczniowie klas V, VI oraz VII przygotowali apel z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Przypomnieli zebranym jak ważnym dokumentem była konstytucja oraz kto brał udział w jej napisaniu. Zaprezentowali piękne recytacje wierszy związanych z tym wydarzeniem.

Więcej…
 
Wycieczka do Muzeum im. „Orła Białego” w Skarżysku Kamiennej
niedziela, 29 kwietnia 2018 20:22

25 kwietnia 2018 roku zuchy z naszej Gromady „Wioska Smerfów” oraz 15 BDW „Polne kwiatki” ze szkoły w Dobrowodzie pod opieką phm. Doroty Olszowej udały się na spotkanie z przygodą i historią do Muzeum im. „Orła Białego” do Skarżyska Kamiennej. Znajduje się tam jedna z największych kolekcji militariów zgromadzonych pod gołym niebem w Polsce, na obszarze ponad 1, 5 ha. Dzieci mogły oglądać wyjątkowe eksponaty, które wywołały nie tylko zdziwienie, ale i nieskrywane zainteresowanie. Mogliśmy podziwiać okręt ORP „Odważny”, czołgi, działa czy samolot, do którego mogliśmy wejść i nawet usiąść za sterami w kabinie pilota.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 84

Ogłoszenia