BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Designed by:

Nasza wiosenna wyprawa
niedziela, 15 kwietnia 2018 12:53

12 kwietnia 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III wraz z wychowawczyniami wyruszyły na pieszą wycieczkę do Parku Zdrojowego, aby zaobserwować zmiany zachodzące w przyrodzie na wiosnę. Uczniowie zapisywali i zaznaczali zaobserwowane kwitnące wiosenne kwiaty i krzewy na przygotowanych kartach pracy. Obserwowali jak przyroda budzi się do życia po zimowym odpoczynku.

Więcej…
 
IV Marsz Katyński
niedziela, 15 kwietnia 2018 12:49

IV Marsz w Busku-Zdroju zorganizowano w 78. rocznicę Zbrodni Katyńskiej upamiętniając oficerów Wojska Polskiego, Korpusu Ochrony Pogranicza oraz funkcjonariuszy policji pomordowanych przez sowietów w 1940 r. 13 kwietnia przypada Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej, które zostało uchwalone w 2007 roku przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej dla uczczenia pamięci wszystkich wymordowanych przez NKWD. W środę, 11 kwietnia ulicami naszego miasta przeszedł IV Marsz Katyński.  W drodze na marsz zuchy zapaliły znicze pamięci pod Dębami Katyńskimi, obok naszej szkoły oraz na placu kościoła pod wezwaniem Św. Brata Alberta w Busku – Zdroju. W marszu uczestniczyła nasza Gromada Zuchowa wraz z drużynową, pani dyrektor Beata Durnaś, nauczyciele oraz jak zawsze niezawodni rodzice.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski „Strofy dla Ojczyzny”
niedziela, 15 kwietnia 2018 12:45

Dnia 10 kwietnia 2018 roku odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski „Strofy dla Ojczyzny”. Laureaci tego konkursu: Lena Szymańska, Bartosz Lechowski, Nikola Zięba i Kacper Pituła reprezentowali nasza szkołę w XV „Małym” Gminnym Konkursie Recytatorskim „Strofy dla Ojczyzny, który odbył się 11 kwietnia w Zespole Placówek Oświatowych w Dobrowodzie. Nagrodę publiczności otrzymała Agata Kolarz z oddziału przedszkolnego.

Więcej…
 
XVI Festiwal Zdrowia w BSCK w Busku –Zdroju
niedziela, 15 kwietnia 2018 12:39

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia 10 kwietnia 2018r w Sali kinowej BSCK w ramach XVI Festiwalu Zdrowia w Busku –Zdroju zorganizowano Forum Zdrowia. Hasłem tegorocznego festiwalu było Zdrowie dla wszystkich”. Uczniowie klasy V i VI naszej szkoły, biorący udział w festiwalu dowiedzieli się między innymi jak ważne są pierwsze minuty i udzielenie pomocy tuż po wypadku – „ Złote minuty, które mogą decydować o życiu- udzielanie pomocy przedmedycznej”. Ważna i interesująca była również prelekcja „ Fakty i mity o biernym paleniu” oraz „ Wirusowe zapalenie wątroby typu A”.

 

Więcej…
 
Życzenia świąteczne
piątek, 30 marca 2018 17:54

 
Święta Wielkanocne
piątek, 30 marca 2018 17:42

Z okazji Świąt Wielkanocnych uczniowie klas I –III przygotowali krótkie przedstawienie. Przybliżyli w nim tradycje związane ze Świętami. Dowiedzieliśmy się co powinno znaleźć się w wielkanocnym koszyczku i na wielkanocnym stole oraz czym i kogo oblać w lany poniedziałek.

Więcej…
 
Lekcja ciepła
piątek, 30 marca 2018 17:38

Uczniowie klasy I, II i oddziału przedszkolnego uczestniczyli w „Lekcji ciepła", która odbyła się w naszej szkole 27 marca. „Lekcje ciepła" to cykl spotkań edukujących na temat oszczędzania ciepła i dbałości o środowisko naturalne. Zagadnienia z zakresu tej tematyki pomógł zrozumieć najmłodszym Czerwony Kapturek. Bajkę czytały koordynatorki projektu: Dorota Zamojska i Beata Gierczak oraz p. Grażyna Oćwieja, Barbara Skrzypek i Agnieszka Sztuk. Czerwony Kapturek wraz z babcią wyprowadzają się z niebezpiecznego lasu i mieszkają w mieście. Odkrywają przed dziećmi tajemnice dostaw ciepła i zasady mądrego z niego korzystania.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 82

Ogłoszenia