BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 


Designed by:

Sportowa sobota na Karabosach
poniedziałek, 02 czerwca 2014 17:27

Stowarzyszenie Gospodarna Gmina

Busko-Zdrój, Klub Sportowy „BODYMANIAK”,

Rada Sołecka wsi Siesławice,

Szkoła Podstawowa w Siesławicach

zapraszają

na „SPORTOWĄ SOBOTĘ NA KARABOSACH”

7 czerwca 2014 roku – Siesławice.

Początek zawodów – godzina 1500

Więcej…
 
XXXI Wędrówka zuchowa „BARTEK’2014”
niedziela, 01 czerwca 2014 19:55

W dniach 30/31 maja 50 osobowa grupa zuchów pod opieką phm Barbary Skrzypek, Jolanty Wójcik i niezawodnych rodziców wyruszyła na trasę tegorocznej wędrówki  (Pacanów – Stopnica). Na dzieci czekało jak zwykle mnóstwo atrakcji: zwiedzanie Europejskiego Centrum Bajki, konkurs plastyczny, strzelanie z łuku i kuszy, nauka zuchowych pląsów, spotkanie z grupą Ratownictwa Medycznego oraz  cudowny „BIAŁY BAL” na zamku w Stopnicy. Zabawa była tak wspaniała, że aż trudno było rozbawionych zuchów nakłonić do snu.

Więcej…
 
Tydzień matematyki
niedziela, 01 czerwca 2014 19:50

W dniach od 19.05.2014 do 23.05.2014r w naszej szkole obchodziliśmy już kolejny rok z inicjatywy pani Jolanty Wójcik Tydzień Matematyki, którego celem była popularyzacja wiedzy matematycznej wśród uczniów, poszerzenie wiedzy matematycznej, wspólna zabawa matematyką. Uczniowie brali udział w następujących konkursach: "Mistrz Rachunków", Konkurs „Czytam, rozumiem i rozwiązuję”, Konkurs "Krzyżówki", "Konkurs wiedzy matematycznej "1 z 10".

Więcej…
 
Kochana Mamo, Kochany Tato …
niedziela, 01 czerwca 2014 19:44

Uczy, dba, pilnuje, doradza, ale przede wszystkim... kocha. Mama jest najważniejsza na świecie! Z okazji Dnia Matki  uczniowie oddziału przedszkolnego i klas I – III przygotowali dla kochanych mam wspaniałą uroczystość. Za pomocą wierszy, piosenek i tańca chcieli wszystkim mamom podziękować i dać najlepszy na świecie prezent: mocno się przytulić, dać buziaka, a do ucha wyszeptać "kocham cię".

Więcej…
 
Uzależnieniom mówimy – NIE!
niedziela, 01 czerwca 2014 19:42

Działania profilaktyczne podejmowane od najmłodszych lat mają szansę zmienić dotychczasowe destrukcyjne schematy myślowe dotyczące alkoholu. W ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  odbył się w maju br. cykl spotkań ze specjalistą psychoterapii uzależnień i profilaktyki mgr Jadwigą Banasik – Kuc. Inicjatorką tych spotkań była  - Barbara Skrzypek. Celem spotkań było przekazanie dzieciom wiedzy o uzależnieniach głównie o alkoholizmie.

Więcej…
 
Święto Konstytucji - apel
wtorek, 13 maja 2014 19:45

Z okazji 223. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja uczniowie klasy V pod opieką pani Agnieszki Zawadzkiej – Musiał przygotowali przedstawienie, którego celem było zapoznanie zebranych z historią powstanie tego ważnego dokumentu. Bohaterami inscenizacji byli Stanisław August Poniatowski (Jakub Szymczyk), cesarz Austrii – Franciszek Józef (Karol Kolarz), caryca Rosji - Katarzyna (Julita Sitarz), władca Królestwa Prus – Fryderyk (Wiktor Malęga) oraz twórcy Konstytucji – Stanisław Małachowski (Mateusz Kuza), Ignacy Potocki (Patryk Grzesiak), Hugo Kołłątaj (Emil Łabędź). Uczniowie w obrazowy sposób przedstawili rozbiory Polski, a także przebieg obrad Sejmu Czteroletniego.

Więcej…
 
Dzień Ziemi
wtorek, 13 maja 2014 19:43

25 kwietnia w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Ziemi. Klasa IV przygotowała pod kierunkiem pani Ewy Złotnik przedstawienie pt. „ Nie ma mocnych”. Główni bohaterowie  - Pawlak i Kargul  - poznawali zasady ekologicznego życia – segregacji śmieci i recyklingu. Przedstawienie bardzo się podobało o czym świadczyły salwy śmiechu i gromkie brawa na zakończenie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 71 z 88

Ogłoszenia