rok 2015/2016
niedziela, 04 września 2016 14:08

Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016

Oddział przedszkolny

  • Konkurs plastyczny - ,,Dinuś w Górach Świętokrzyskich” - udział
  • Konkurs plastyczny ,,Eko-ludek” –”Sławny człowiek” – udział

Klasa I

  • Międzyszkolny konkurs plastyczny „ Baranki, zajączki, króliczki”- III miejsce

  • Międzyszkolny konkurs literacki- „ Pięciopsiaczki” W. Chotomska- udział

  • Gminny Konkurs Recytatorski „ W krainie fantazji”- udział

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Woda = życie”- wyróżnienie

Klasa II

  • XXVIII Memoriał Andrzeja Imosy – Mini Wyścig Kolarski - I miejsce
  • XIV Międzynarodowy Bieg Zdrojowy – V miejsce
    Udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym – „Baranki, zajączki, króliczki”
    Udział w XIII Międzyszkolnym Konkursie Literackim – „Karolcia” Marii Kruger
    Udział w XIII „Małym” Konkursie Recytatorskim „Otwórzmy drzwi do fantazji” – etap międzyszkolny  - wyróżnienie.
    Udział w Gminnych Biegach Przełajowych – VI miejsce
    Udział w XV Gminnym Konkursie Ekologicznym
    Udział w IV Powiatowym XV Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Lampo – prawdziwy przyjaciel” – I i III miejsce
    Udział w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficzno – Gramatycznym „Mały Mistrz” – dwa II miejsca
    Udział w XII Międzyszkolnym Turnieju Szachowym z okazji Dnia Dziecka – III miejsce w klasyfikacji szkół.
    Udział w wojewódzkim konkursie plastycznym „Świętokrzyski Podróżnik”

Klasa III

  • Udział w XIII „Małym” Konkursie Recytatorskim „Otwórzmy drzwi do fantazji” – etap międzyszkolny
  • Udział w Gminnych Biegach Przełajowych
  • Udział w XV Gminnym Konkursie Ekologicznym- I miejsce
  • Udział w XII Międzyszkolnym Turnieju Szachowym z okazji Dnia Dziecka –
    III miejsce w klasyfikacji szkół

Klasa IV

  • Udział w gminnym konkursie „ Ubierzmy razem choinkę”- wyróżnienie
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki – Multitest 2015
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego – Multitest 2015
  • Udział w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego                      „Olimpus”
  • Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”- Karol Paw- Laureat IX miejsce
  • Udział w XIV Międzynarodowym Biegu Zdrojowym – Natalia Sakwa III miejsce, Wiktoria Cholewa V miejsce
  • Udział w gminnym i powiatowym konkursie „ Moje Ponidzie” – Karol Paw – VI miejsce
  • Udział w Wojewódzkim konkursie literacko – plastycznym „O czym szumią jodły
    w świętokrzyskich lasach” – Karol Paw – wyróżnienie
  • I miejsce w wojewódzkim Turnieju gier planszowych o tematyce bezpiecznego korzystania z Internetu – Wiktoria Cholewa
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie „Lepszy Internet zależy od ciebie”, „Szanuj prawo autorskie i chroń dane osobowe w sieci – Wiktoria Cholewa

Klasa V

  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki „Multitest 2015”
  • Udział w gminnym konkursie „Ubierzmy razem choinkę” – wyróżnienie
  • Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus” – 2015
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Multitest 2015”
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego „Olimpus 2016”
  • Wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym – Krzysztof Żmuda

Klasa VI

  • Udział w VIII edycji Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego na Najładniejszą i Najciekawszą Prezentację wykonaną w programie Power Point – III miejsce Kamil Kowalczyk
  • Udział w gminnym konkursie „ Ubierzmy razem choinkę”- wyróżnienie
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Poetyckiej –Jacek Poniedzielski 2015- Agnieszka Czerw- wyróżnienie
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie z Matematyki – Multitest 2015
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Angielskiego – Multitest 2015 – Szymon Szymański – Laureat VII miejsce
  • Udział w  Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej z Języka Angielskiego
    „ Olimpus”
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Matematyczno – Przyrodniczym
  • Udział w Wojewódzkim Konkursie Humanistycznym
  • Udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej „Olimpus”- Szymon Szymański- Laureat X miejsce, Oliwia Malara- Laureat X miejsce.
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie na najlepszy i najciekawszy amatorski film inspirowany słowami K. Makuszyńskiego „ Mądrym być to wielka sztuka, ale dobrym jeszcze większa”
  • Laureat III Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego- Szymon Szymański
  • Laureat -VII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Galileo z Języka Angielskiego- Szymon Szymański
  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym na Palmę Wielkanocną
  • Udział w Ogólnopolskim konkursie j. angielskiego „FOX”
  • III miejsce w „XIV gminnym konkursie plastycznym o tematyce ekologicznej -polskie ptaki chronione”
  • III miejsce w konkursie plastycznym „ Stop nie wypalaj traw”
  • II miejsce – Szymon Szymański, III miejsce – Dominika Murdzek
    w Międzyszkolnym konkursie wiedzy o sławnych Polakach „ Szukamy autorytetów”
  • Laureat Powiatowego Konkursu Mitologicznego – Szymon Szymański
  • I miejsce w wojewódzkim Turnieju gier planszowych o tematyce bezpiecznego korzystania z Internetu –Bartosz Cholewa
    Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Lepszy Internet zależy od ciebie”, „Szanuj prawo autorskie i chroń dane osobowe w sieci organizowany w ramach V Świętokrzyskiego Dnia Bezpiecznego Internetu – Bartosz Cholewa
    Wyróżnienie w IV Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym – Szymon Szymański

Sukcesy sportowe

  • III Międzynarodowy Bieg Zdrojowy – Sakwa Natalia – III miejsce, Cholewa Wiktoria – V miejsce
  • Halowy Turniej Mini Piłki Nożnej dziewcząt na szczeblu miasta i gminy – IV miejsce
  • Halowy Turniej Piłki Nożnej chłopców na szczeblu miasta i gminy – V miejsce
  • Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko Zdrój
    w Kołaczkowicach – IV miejsce dziewczęta, V miejsce chłopcy
  • Czwórbój Lekkoatletyczny – III miejsce
  • Turniej Piłki Nożnej „ Mini Euro” na stadionie w Busku Zdroju – udział chłopcy
    i dziewczęta
  • Gminne Biegi Przełajowe w Busku Zdroju – III miejsce Natalia Sakwa, V miejsce Cholewa Wiktoria
  • IV Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora ZPO w Szańcu – II miejsce dziewczęta, IV miejsce chłopcy
  • Sportowa Sobota na Karabosach – Turniej piłki nożnej chłopców – II miejsce

Udział w Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej – Tydzień Bez Monitora – zdobycie Certyfikatu Ukończenia Akcji Tydzień Bez Monitora