BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 


Designed by:

Gminne Biegi Przełajowe w Busku-Zdroju
wtorek, 15 maja 2018 16:08

W czwartek, 10 maja 2018r. przy pięknej słonecznej pogodzie na terenie Skateparku w Busku - Zdroju odbyły się XIV Gminne Biegi Przełajowe pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemara Sikory. W zawodach wystartowało blisko 400 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Ceremonii otwarcia zawodów dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora. W biegach uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły z klas I – VI.

Nasi reprezentanci biegali na dystansach 300 i 600 m. Start i meta usytuowana była na polanie Skateparku, a poszczególne biegi rozgrywano na znakomicie przygotowanych trasach wokół Skateparku. Organizatorem Gminnych Biegów Przełajowych był Klub Sportowy Słoneczko w Busku-Zdroju. Reprezentantom naszej szkoły należą się gorące słowa uznania i wielkie brawa za udział w biegach i włożony wysiłek.

 

Ogłoszenia