BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 


Designed by:

Gminne obchody 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości
niedziela, 11 listopada 2018 15:46

W uroczystych obchodach 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Beatą Durnaś. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa niezawodnych zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki. Zuchy wraz z panią Dyrektor złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory. Punktualnie o godz. 12: 00 wszyscy zebrani odśpiewali cały Hymn Polski.

Pan Burmistrz podziękował zuchom za obecność koszem pełnym cukierków. Natomiast na pyszne gofry do „Śnieżki” zaprosili członkowie Rady Sołeckiej Siesławic – A. Szymańska, R. Grzesiak i P. Jendo. Dziękujemy!

 

 

Ogłoszenia