BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 


Designed by:

Brawa dla solistów z naszej szkoły
niedziela, 03 lutego 2019 14:09

Dnia 31 stycznia 2019 roku w Społecznej Szkole Podstawowej w Słabkowicach odbył się III Przegląd Artystyczny Kolęd, Pastorałek i utworów bożonarodzeniowych pod nazwą „ Hej kolęda, kolęda”. W przeglądzie wzięło udział 35 wokalistów z 8 szkół z terenu Gminy Busko – Zdrój. Naszą szkołę reprezentowali soliści: Kinga Ambroży i Monika Kępińska z oddziału przedszkolnego, Michalina Korepta uczennica klasy III  oraz Kinga Czerw i Mikołaj Davis uczniowie klasy V. Soliści prezentowali się w trzech kategoriach wiekowych. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużymi umiejętnościami wokalnymi i zajęli czołowe miejsca.

W kategorii klas”0”

I miejsce Kinga Ambroży

III miejsce Monika Kępińska

W kategorii klas I-III

Wyróżnienie Michalina Korepta

W kategorii klas IV- VI

I miejsce Kinga Czerw

Wyróżnienie Mikołaj Davis

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.

 

Ogłoszenia