BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 


Designed by:

Gminne obchody Święta Konstytucji 3 Maja
piątek, 03 maja 2019 19:50

W uroczystych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Beatą Durnaś. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład Pocztu Sztandarowego ( Natalia Sakwa, Karolina Wiśniosz i Krystian Paw) pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej – Musiał oraz liczna grupa zuchów pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie najmłodsze zuchy ( Agata, Monika i Maksymilian) wraz z panią Dyrektor złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy pana Waldemara Sikory.

Pan Burmistrz podziękował zuchom za obecność koszem pełnym cukierków. Natomiast na pyszne gofry do „Śnieżki” zaprosił p. Wiesław Marzec. Dziękujemy!

 

Ogłoszenia