BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 


Designed by:

Biskup Marian Florczyk z wizytą w naszej szkole
wtorek, 11 czerwca 2013 19:08

Dnia 10 czerwca o godzinie 11:30 gościliśmy w naszej szkole wraz z ks. dziekanem, proboszczem parafii Św. Brata Alberta w Busku-Zdroju Markiem Podymą - Biskupa pomocniczego Diecezji Kieleckiej Mariana Florczyka. Ks. bp Marian Florczyk jest biskupem rzymskokatolickim, doktorem nauk społecznych, od 1998 r. biskupem pomocniczym Diecezji Kieleckiej. Obecnie bp. Marian Florczyk jest wikariuszem generalnym diecezji kieleckiej, członkiem Diecezjalnej Rady Duszpasterskiej i Rady Kapłańskiej, delegatem Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Sportowców.

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Agnieszki Odo i pani Doroty Wleciał przygotowali krótki występ artystyczny w którym zaprezentowali swoją twórczość artystyczną.  Ks. bp Marian Florczyk pobłogosławił dzieci i zapewnił ich o swojej trosce o ich wychowanie, miłości i jego nieustającej modlitwie. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, dzieci z otwartością reagowały na słowa biskupa i z wielką chęcią zaprosiły biskupa na kolejną wizytę do naszej szkoły.

 

Ogłoszenia