BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 


Designed by:

Witaj szkoło!
środa, 11 września 2013 17:43

Witamy w Roku Szkolnym 2013/2014

2 września w naszej szkole miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014. Na początku uroczystości wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano Hymn Polski. Pani dyrektor Barbara Guzińska powitała wszystkich zgromadzonych gości, nauczycieli oraz uczniów. Pani Beata Lis przekazała uczniom, nauczycielom, rodzicom serdeczne życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego w imieniu Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemara Sikory.

Uczniowie pod kierunkiem p. Grażyny Oćwiei przypomniały w pięknej akademii wszystkim zgromadzonym o 74 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po zakończonej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas.

Życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły wielu sukcesów, dobrych wyników w nauce, a szóstoklasistom powodzenia na sprawdzianie.


 

Ogłoszenia