Walentynkowa zabawa
niedziela, 17 lutego 2019 15:20

Człowiekowi bez miłości jest trudno w życiu, dlatego powinniśmy traktować walentynki jako okazję do miłej zabawy. Tego dnia w naszej szkole uczniowie i nauczyciele ozdobili swoje ubrania czerwonymi sercami,  a o godz. 10.35,  rozpoczęła się „poczta walentynkowa”. Przedstawiciele SU przekazywali kartki walentynkowe wykonane przez uczniów dla osób, które darzą sympatią.

Więcej…
 
Kulinarne, słodkie walentynki
niedziela, 17 lutego 2019 15:17

Uczniowie klasy I i III  naszej szkoły wcześniej rozpoczęli obchody walentynek, 12 lutego 2019 roku uczestniczyli w słodkich warsztatach kulinarnych. Na zaproszenie opiekunki Szkolnego Klubu Fascynacji Kulinarnych pani Małgorzaty Zdanowskiej – Gacek z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Mikołaja Kopernika Nr 1  w Busku – Zdroju wzięli udział we wspólnych zajęciach z klasą II g. Po walentynkowym powitaniu przez pana dyrektora Andrzeja Bilewskiego, w pięknie udekorowanej sali „mali kucharze” ochoczo przystąpili do pracy. Pod okiem starszych koleżanek i kolegów powstały prawdziwe walentynkowe cuda: rogaliki, różyczki, przekładane kruche ciasteczka, czerwone serduszka z galaretek.

Więcej…
 
Konkurs plastyczny SKO „Śmieszna skarbonka”
niedziela, 17 lutego 2019 15:08

11 lutego w naszej szkole został rozstrzygnięty plastyczny konkurs SKO "Śmieszna skarbonka". Uczniowie wykazali się ogromną inwencją twórczą.

Wpłynęło 20 bardzo ciekawych prac.

Więcej…
 
Zabawa karnawałowa w naszej szkole
poniedziałek, 11 lutego 2019 21:03

Więcej…
 
Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole
niedziela, 03 lutego 2019 14:13

Dla wszystkich dzieci starszych i młodszych Babcia i Dziadek to: rozpieszczanie w szerokim zakresie, czytanie bajek na głos, pocieszanie w sytuacjach kryzysowych, pomoc w zadaniach domowych, pełny asortyment posiłków ciepłych i zimnych, bezinteresowna pomoc we wszystkich sprawach i miłość bezgraniczna. Za to wszystko wnuczęta w wyjątkowy sposób chcą podziękować.

Więcej…
 
Brawa dla solistów z naszej szkoły
niedziela, 03 lutego 2019 14:09

Dnia 31 stycznia 2019 roku w Społecznej Szkole Podstawowej w Słabkowicach odbył się III Przegląd Artystyczny Kolęd, Pastorałek i utworów bożonarodzeniowych pod nazwą „ Hej kolęda, kolęda”. W przeglądzie wzięło udział 35 wokalistów z 8 szkół z terenu Gminy Busko – Zdrój. Naszą szkołę reprezentowali soliści: Kinga Ambroży i Monika Kępińska z oddziału przedszkolnego, Michalina Korepta uczennica klasy III  oraz Kinga Czerw i Mikołaj Davis uczniowie klasy V. Soliści prezentowali się w trzech kategoriach wiekowych. Wszyscy reprezentanci naszej szkoły wykazali się dużymi umiejętnościami wokalnymi i zajęli czołowe miejsca.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 98