Nabór na stanowisko urzędnicze - inspektor w dziale kadr
czwartek, 27 grudnia 2018 19:05

Informacja o naborze kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach

Stanowisko: inspektor w dziale kadr

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach informuje o naborze na wolne stanowisko urzędnicze:  inspektor w dziale kadr.

Wymiar czasu pracy: 0,20 etatu.

Liczba stanowisk: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony.

Więcej…
 
Życzenia Świąteczne
niedziela, 23 grudnia 2018 13:39

 
Wspólne kolędowanie
niedziela, 23 grudnia 2018 13:31

Więcej…
 
Spotkania wigilijne Zuchów!
niedziela, 23 grudnia 2018 13:23

Boże Narodzenie to czas wyjątkowy, kiedy wszyscy razem zasiadamy do kolacji wigilijnej, łamiemy się opłatkiem przy dźwięku kolęd i zapachu choinki. Dla dzieci to najpiękniejszy wieczór w roku, w którym atmosfera baśni urzeczywistnia się na parę godzin, gdy pod pięknie ubraną choinką znajdują prezenty, o których marzyły. Zuchy z naszej Gromady wcześniej poczuły magię Świąt Bożego Narodzenia. 19  grudnia 2018 r. najpierw grupa starszych zuchów, a później młodsze zuchy spotkały się przy blasku choinki i zimnych ogni, aby połamać się opłatkiem i złożyć sobie serdeczne, płynące z głębi serca życzenia.

Więcej…
 
Super zabawa w Parku Trampolin
niedziela, 16 grudnia 2018 13:52

15 grudnia 2018r. w sobotę zuchy wyruszyły na wycieczkę do Kielc do Parku Trampolin. Wycieczka była nagrodą za pracę podczas tegorocznej kwesty na buskim cmentarzu. Zuchom za pracę należy się chwila odpoczynku  i zabawy, dlatego też ta wycieczka była nastawiona na czynny wypoczynek i relaks. Godzina w Parku Trampolin minęła wszystkim na super zabawie. Uśmiechy i radość rozbawionych dzieci świadczą o tym, że taki sposób spędzania wolnego czasu bardzo im odpowiada. Po szaleństwach na trampolinach odpoczynek  oczywiście  w ….  Mc Donaldzie. Zuchy dziękują pani dyrektor Beacie Durnaś za umożliwienie nam wyjazdu, paniom Barbarze Skrzypek, Jolancie Wójcik i super rodzicom za opiekę, a panu kierowcy Dariuszowi Opoździe za bezpieczny przejazd. To była naprawdę udana wyprawa!

Więcej…
 
„Anielskie kolędowanie”
niedziela, 16 grudnia 2018 13:44

Dnia 12.12.2018r. w Samorządowym Centrum Kultury w Busku- Zdroju odbył się Przegląd Kolęd i Pastorałek „Anielskie Kolędowanie”. W przeglądzie wzięło udział 16 szkół z powiatu buskiego. Naszą szkołę reprezentowali Kinga Czerw i Mikołaj Davis, którzy wspólnie zaśpiewali pastorałkę pt. „Gore gwiazda Jezusowi”. Anielskie kolędowanie wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój, radość i zadumę.

Więcej…
 
Zuchy podczas finału Szlachetnej Paczki
niedziela, 16 grudnia 2018 13:42

9 grudnia 2018 r. (niedziela) w hali sportowej odbył się finał Szlachetnej Paczki. Zuchy przy wsparciu jak zawsze niezawodnych rodziców przygotowały stoisko ze słodkościami i bożonarodzeniowymi ozdobami. Specjalnie na finał zuchy przygotowały również piosenkę o pomaganiu, którą zaprezentowali wraz z wolontariuszami Szlachetnej Paczki. Piosenka ta z tekstem, „Kto, jeśli nie ja pomagać innym ma stała się hymnem buskiego finału. Zuchy przygotowały także czerwone serduszka, które przyklejali obecnym na finale widzom. Akcja zuchów „serce za serce” miała na celu wsparcie działań Szlachetnej Paczki.  Kinga i Mikołaj oprócz piosenki o pomaganiu zaprezentowali jeszcze dwie piosenki „Meluzynę” i „Moją Ojczyznę”. Nasi soliści za występ otrzymali wielkie brawa. Zuchy pokazały, że zawsze można na nich liczyć!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 98