BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


Designed by:

Szkolny konkurs informatyczny
niedziela, 24 listopada 2013 14:25

Dnia 22.11.2012r. w naszej szkole odbyła się już VI edycja szkolnego konkursu na najciekawszą i najładniejszą prezentację multimedialną wykonaną w programie PowerPoint. Brali w niej udział uczniowie klasy VI, którzy przygotowali prezentację na następujące tematy: Krajobrazy Polski, Starożytny Egipt, Zdrowe odżywianie się.

Więcej…
 
Turniej Piosenki Poetyckiej „Jacek Cygan 2013”
niedziela, 24 listopada 2013 14:22

Dnia 15 listopada 2013r. w BSCK w Busku-Zdroju odbył się Ogólnopolski Turniej Piosenki Poetyckiej „Jacek Cygan 2013”. W turnieju brało udział ponad  90 osób, byli to uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Gościem honorowym był Kultowy poeta, autor tekstów, scenarzysta Jacek Cygan, który wraz  z swoją żoną  Ewą zasiadał w jury. Jako pierwszy zaśpiewał uczeń naszej szkoły Jakub Szymczyk, który już ….. a konto zbliżających się mikołajków zaśpiewał utwór „Kochany panie mikołaju. Dzięki interpretacji tekstu zajął II miejsce. Gratulujemy.

Więcej…
 
Droga do wolności
poniedziałek, 18 listopada 2013 19:43

Miłą niespodziankę sprawiły naszym uczniom władze Hufca ZHP Busko-Zdrój hm. Adam Gadawski i hm.Teresa Leszczyńska którzy przybyli do naszej szkoły, aby razem z panią dyrektor Barbarą Guzińską podziękować zuchom za liczny udział w gminnych obchodach Święta Narodowego. Każdy zuch otrzymał snicersa i pocztówkę tematycznie związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Następnie uczniowie klasy V pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej-Musiał zaprezentowali program artystyczny upamiętniający 95 rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Więcej…
 
Gminne Obchody Święta Niepodległości
wtorek, 12 listopada 2013 20:30

W uroczystych obchodach ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły na czele z panią dyrektor Barbarą Guzińską. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wchodzący w skład  Pocztu Sztandarowego pod opieką p. Agnieszki Zawadzkiej - Musiał oraz  liczni reprezentanci  Gromady Zuchowej pod opieką p. Barbary Skrzypek. Po  Mszy Św. w intencji Ojczyzny wszyscy uczestnicy przemaszerowali ulicami miasta pod pomnik Tadeusza Kościuszki, gdzie zuchy złożyły wiązankę kwiatów oraz wysłuchały okolicznościowego wystąpienia Burmistrza Miasta i Gminy Busko – Zdrój.

Więcej…
 
Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach
wtorek, 12 listopada 2013 20:25

Dnia 7 listopada dzieci oddziału przedszkolnego i klas I-III odwiedziły Teatr Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach i wzięły udział w przedstawieniu teatralnym „Calineczka”. Po przedstawieniu odbyły się zajęcia teatralne z aktorką występującą na deskach Teatru Kubuś Pani Beata Orłowska przybliżyła pracę aktora, scenografa i innych pracowników teatru. Spotkanie zakończyło się przeczytaniem bajki przez aktorkę. Takie wyjazdy dają dzieciom możliwości poznania otaczającej nas rzeczywistości oraz uczą zachowania w miejscach użyteczności publicznej.

Więcej…
 
Kwesta-2013
wtorek, 12 listopada 2013 20:20

40 zuchów z naszej Gromady Zuchowej, pod opieką phm. Barbary Skrzypek wzięło udział w dniach 1-2 listopada 2013 r. w Kweście na buskim cmentarzu parafialnym. Zuchy tak licznie włączyły się w akcję zorganizowaną przez Towarzystwo Miłośników Buska, aby pomóc w ratowaniu starych, zabytkowych nagrobków znajdujących się na buskim cmentarzu.

Więcej…
 
Spotkania z rodzicami
poniedziałek, 04 listopada 2013 18:15

W dniu 5 listopada 2013r. o godzinie 1700 odbędą się spotkania rodziców uczniów klas 0-VI z wychowawcami. Zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas i nauczycielami.

 

 
<< pierwsza < poprzednia 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 następna > ostatnia >>

Strona 79 z 90

Ogłoszenia