BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 


Designed by:

VIII Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej
środa, 12 kwietnia 2017 21:15

Dnia 05. 04. 2017r odbył się w BSCK VIII  Powiatowy Festiwal Piosenki Europejskiej. Naszą szkołę reprezentowała Jagoda Szir, która zaśpiewała piosenkę” Sing Me To Sleep”  Alana Walkera. Choreografię do piosenki wykonały dziewczynki: Maria Bławat, Wiktoria Cholewa, Natalia Sakwa i Karolina Wiśniosz. Konkurencja była duża. W kategorii wiekowej Jagody brało udział 11 wokalistów. Jagoda otrzymała wyróżnienie.

Więcej…
 
Zapisy do SP im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 20:56

OŚMIOKLASOWA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SIESŁAWICACH

SZANOWNI RODZICE!!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach zawiadamia, że rozpoczęły się zapisy do klasy I:

DZIECI SIEDMIOLETNICH URODZONYCH W 2010r.
I DZIECI SZEŚCIOLETNICH URODZONYCH w 2011r.

Więcej…
 
Zapisy do oddziału przedszkolnego przy SP im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 20:50

Ogłaszamy zapisy na nowy rok szkolny 2017/2018 do oddziału przedszkolnego przy SP im Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach dzieci urodzonych w 2011 i 2012r.

Więcej…
 
Kiermasz Wielkanocny „Kukuryku w Cielętniku”
niedziela, 09 kwietnia 2017 15:56

8 kwietnia 2017 r. ( sobota) zuchy z naszej Gromady razem z drużynową Barbarą Skrzypek uczestniczyły w świątecznym kiermaszu „Kukuryku w Cielętniku”. Zuchy jak zwykle spisały się na „szóstkę”, dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu oraz gorącemu wsparciu niezawodnych mam oraz pani dyrektor Beaty Durnaś kiermasz można zaliczyć do udanych.  Na naszym stoisku znalazły się piękne, wielkanocne koszyczki, stroiki, palmy, bogato zdobione jajka, króliczki, kurczątka, kartki świąteczne oraz piękny anioł z masy solnej, jednak największym wzięciem cieszyły się ciasta, babki i babeczki upieczone przez nasze kochane mamy.

Więcej…
 
XIV GMINNY KONKURS LITERACKI dla klas I – III
niedziela, 09 kwietnia 2017 15:54

5 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Busku – Zdroju odbył się XIV Gminny Konkurs Literacki dla klas I – III. Naszą szkołę reprezentowali Alan Harasym -  kl. I, Lena Szymańska - kl. II                i Kinga Czerw -  kl. III. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się znajomością następujących książek: klasa I – „Czarna Owieczka” J. Grabowski, klasa II – „Piątka z Zakątka” K. Drzewiecka, klasa III – „Oto jest Kasia”  M. Jaworczakowa.  Uczeń klasy I Alan Harasym zdobył Wyróżnienie. Gratulacje!

Więcej…
 
Zebranie z rodzicami
niedziela, 02 kwietnia 2017 18:32

Zebranie rodziców z wychowawcami klas odbędzie się 4 kwietnia 2017 roku w Szkole Podstawowej w Siesławicach o godzinie 17:00.

 
„Ojciec ubogich” – uroczystość poświęcona św. Bratu Albertowi
niedziela, 02 kwietnia 2017 18:30

Z okazji ogłoszenia 2017 roku – Rokiem Świętego Brata Alberta dzień 30 marca w naszej szkole poświęcony został temu niezwykłemu człowiekowi. Uczniowie przygotowali przedstawienie i wcielili się w role postaci z XIX wieku, które towarzyszyły Adamowi Chmielowskiemu w jego życiu. Przed inscenizacją widzowie mogli obejrzeć film przybliżający biografię apostoła ubogich oraz jego drogę do bycia świętym. Na koniec uczniowie z klasy V przedstawili prezentację multimedialną dotyczącą naszego związku z Bratem Albertem oraz parafią w Busku – Zdroju pod jego wezwaniem. Wychowankowie naszej szkoły starają się brać przykład z działalności Adama Chmielowskiego biorąc udział w licznych akcjach charytatywnych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 68