Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 


Designed by:

XI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr
środa, 15 lutego 2017 16:49

9 listopada 2016r. uczniowie klasy VI, którzy uczestniczą w innowacji pedagogicznej „Programować każdy może”, wzięli udział w XI Międzynarodowym Konkursie Informatycznym Bóbr. „Bóbr” to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej. Pod adresem http://www.bobr.edu.pl znajduje się strona polskiej edycji konkursu. Nasi uczniowie przystąpili do konkursu na poziomie Benjamin,  który adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas 4-6.

Więcej…
 
Kolejny sukces naszej szkoły
środa, 15 lutego 2017 16:38

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty Konkurs na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2015/2016. Do konkursu zakwalifikowało się 106 sprawozdań z całego kraju. Znowu (szkoła i lider akcji pani Beata Durnaś została doceniona już trzykrotnie) znaleźliśmy się wśród nagrodzonych szkół z całej Polski.

Więcej…
 
,,Cała Polska czyta dzieciom”
środa, 15 lutego 2017 16:34

Książki są źródłem niewyczerpanych wrażeń, przeżyć i wzruszeń. Uczą mowy ojczystej, wzbogacają słownik dziecka, rozwijają zainteresowania, pomagają dzieciom w wieku przedszkolnym w przyswajaniu pewnych treści. Dlatego też w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” zaproszono do oddziału przedszkolnego chętnych rodziców, którzy będą czytali książeczki dzieciom. W styczniu czytała dzieciom mama Kubusia - p. Świątek. Serdecznie dziękujemy.

Więcej…
 
Podaruj naszej szkole 1% podatku
poniedziałek, 13 lutego 2017 19:49

Szanowni Państwo

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły. Pragnę zapewnić, że uzyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na wzbogacanie bazy dydaktycznej szkoły. Każda złotówka jest dla nas bardzo ważna i przyczynia się do podnoszenia poziomu kształcenia i wychowania naszych dzieci.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz poniższy cel szczegółowy: SP SIESŁAWICE 8002

Dyrektor szkoły

Więcej…
 
Super biwak!
sobota, 04 lutego 2017 20:13

W ramach dyżurów nauczycieli, w czasie ferii zimowych w dniach 2/3 lutego 2017 r. w naszej szkole odbył się biwak zuchowy. 30 zuchów z naszej Gromady, pod opieką phm. Barbary Skrzypek, współorganizatorki biwaku (przewodniczącej Rady Rodziców i sołtys wsi Siesławice) pani Anny Szymańskiej oraz p. Doroty Wleciał, Ewy Złotnik i Renaty Grzesiak miało okazję w ciekawy sposób spędzić czas wolny od zajęć szkolnych.  Na dobry początek skorzystaliśmy z oferty BSCK w Busku – Zdroju i obejrzeliśmy animowaną bajkę o kaczkach, które ratują świat przed zagładą pt. „Zakwakani”.

Więcej…
 
Przedstawienie Jasełkowe w kościółku w Chotelku
sobota, 04 lutego 2017 20:09

29 stycznia w kościółku p.w.św. biskupa  i męczennika w Chotelku uczniowie naszej szkoły wystąpili z przedstawieniem Jasełkowym, przygotowanym przez Panie Agnieszkę Odo i Dorotę Wleciał. Zostali bardzo życzliwie przyjęci przez parafian. Występ wszystkim bardzo się podobał, czego wyrazem były podziękowania ze strony Pani Sołtys oraz mieszkańców wsi. Dzieci na nowo wcieliły się w postacie z Ewangelii, aby jeszcze raz przypomnieć wydarzenia Świętej Nocy.

Więcej…
 
Lokalny Klub Kodowania
poniedziałek, 30 stycznia 2017 19:32

27 stycznia  2017r. uczniowie z naszej szkoły, którzy uczestniczą w innowacji pedagogicznej „Programować każdy może”: Katarzyna Podstawek, Sebastian Nowak, Krzysztof Żmuda, Paweł Orzeł, Karol Paw wzięli udział w zajęciach Kodowania w Języku Scratch z wykorzystaniem Robotów Finch prowadzonych przez Damiana Nowaka w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju. Zajęcia te były inauguracją kolejnych spotkań, które odbywać się będą w najbliższych tygodniach.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 65