BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Designed by:

Gratulacje dla Karola!
niedziela, 21 października 2018 12:59

Stypendyści roku szkolnego 2018/2019

 
Spotkanie z przedstawicielkami Państwowej stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Busku-Zdroju
niedziela, 21 października 2018 12:54

 

Więcej…
 
"Facebook to nie wszystko-zrób coś dla nauki" - pokaz doświadczeń fizycznych
niedziela, 21 października 2018 12:49

 

Więcej…
 
Ślubowanie klasy pierwszej
niedziela, 21 października 2018 12:43

Dzień 15 października 2018 roku to ważna data w życiu naszej szkoły. Tego dnia uczniowie klasy pierwszej zdali swój pierwszy szkolny egzamin i zostali pasowani na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Siesławicach.  Rozpoczęcie nauki w szkole jest wielkim przeżyciem dla dziecka i jego rodziny. Dzieci poznają nowe środowisko jakim jest szkoła i muszą sprostać nowym wymaganiom jakie stawiają przed nimi nauczyciele. Tego dnia uczniowie przybyli do szkoły w strojach galowych. Nie zabrakło też rodziców pierwszaków.

Więcej…
 
Super zabawa podczas Święta Pieczonego Ziemniaka
niedziela, 21 października 2018 12:40

11 października 2018 r. na Karabosach odbyło się spotkanie zuchów, nauczycieli i rodziców z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka. Podczas ogniska zuchy wręczyły „Serca Dobroci”, w tym roku decyzją dzieci czerwone serca trafiły do pani Alicji Paw, pani Ilony Mazurek i pana Grzegorza Pawia. Zuchy dziękowały za wsparcie i pomoc, na jaką zawsze z ich strony mogą liczyć. Spotkanie w tak licznym gronie stało się okazją do podziękowań dla wszystkich rodziców, od opiekunki zespołu tanecznego „ALFA” i opiekunki Gromady Zuchowej dla wspaniałych Rodziców, którzy dowożąc swoje pociechy na występy, rajdy czy uroczystości patriotyczne poświęcają swój cenny czas. Każdy rodzic otrzymał książkę pt. „Anioły też płaczą”, bo to właśnie rodzice są takimi naszymi dobrymi „Aniołami” i zawsze możemy na nich liczyć.

Więcej…
 
Spektakl „W Krusikowie”
niedziela, 21 października 2018 12:37

Piękny i pouczający spektakl "Krusikowo" przygotowała dla nas buska placówka Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Dzieci powitała kierownik buskiej  placówki Elżbieta Śliwa, po czym wkroczyły do akcji dwie pszczółki Kruszynki i trzmiel Okruszek. Dzieci dowiedziały się, jak należy postępować, żeby uniknąć nieszczęśliwych wypadków, by było bezpiecznie w domu i w gospodarstwie rolnym.

Więcej…
 
Dzień Nauczyciela w naszej szkole
poniedziałek, 15 października 2018 19:47

Dnia 12.10.2018r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na wstępie pani dyrektor Beata Durnaś złożyła życzenia wszystkim nauczycielom, pracownikom oświaty i uczniom oraz poinformowała nauczycieli o otrzymanych nagrodach:  Burmistrza Miasta i Gminy Busko –Zdrój, Dyrektora Szkoły oraz wręczeniu Medali za Długoletnią Służbę nauczycielom naszej szkoły.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 94

Ogłoszenia