Sukcesy naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014

 

Oddział przedszkolny

I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym p. n. „ EKO-LUDEK” organizowanym przez Zespół Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych pod hasłem „ Uczymy z Eko – ludkiem wtórnego wykorzystania odpadów”.  „ Eko- ludek – postać z bajki „ – „ Blaszany drwal” z bajki „Czarnoksiężnik z krainy Oz” – Kinga Czerw, Maciej Paw, Dominik Sakwa

2 wyróżnienia w Międzyprzedszkolnym Konkursie Piosenki „Przyroda i my” – Kinga Czerw i Zosia Wróblewska

Klasa I

Wyróżnienie w III edycji Wojewódzkiego Konkursu plastycznego MEN „Mam 6 lat”.

Klasa II

Wyróżnienie w XI Małym Gminnym Konkursie Recytatorskim „Zwierzęta wokół nas”

II miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „ Ewa Szelburg Zarembina i jej najmilsi”- Karol Paw

II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Baśnie Hansa Christiana Andersena”- Krystian Paw

I miejsce w XII Gminno- Szkolnym Konkursie Ekologicznym klas II-III „Zmieniaj nawyki, a nie klimat” - Karol Paw

III i VI miejsce  w Gminnych Biegach Przełajowych – Wiktoria Cholewa i Natalia Sakwa

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Ziemia jest piękna, dbaj o nią”- Wiktoria Cholewa

Wyróżnienie w II Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Święty Jan Paweł II i dzieci - Wiktoria Cholewa

Klasa  III

Wyróżnienie w XI Międzyszkolnym Konkursie Literackim ,,Baśnie H.Ch.Andersena - Andrzej Wróblewski

Wyróżnienie w XII Gminno Szkolnym Konkursie Ekologicznym dla klas II-III ,,Zmieniaj nawyki nie klimat”- Piotr Murdzek

Klasa V

Laureat Powiatowego Konkursu Mitologicznego  - Wiktor Malęga

I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Europejskiej- Jakub Szymczyk

Klasa VI

Laureat Powiatowego Konkursu Mitologicznego - Patrycja Wojnowska

II miejsce oraz wyróżnienie w IX Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Sławnych Polakach „Szukamy autorytetów” - Natalia Skrzypek, Anna Murdzek, Monika Sosin

VI miejsce w Powiatowym konkursie „ Moje Ponidzie”

III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym- ,,Najciekawsza praca wykonana Metodą Projektów'' - Natalia Skrzypek, Ernest Piasecki

III miejsce w VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego – Patrycja Wojnowska

Zawody sportowe

V miejsce i VI miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych - Grzesiak Patryk, Kolarz Karol

III miejsce w Czwórbóju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatowym

IV miejsce w Trójbóju Lekkoatletycznym na szczeblu powiatowym

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Buskiego

III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w ramach projektu Sportowa Sobota na Karabosach „Sport dla wszystkich”

III Turniej Mini Piłki Nożnej Szkół Wiejskich w Kołaczkowicach o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Busko - Zdrój