BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 


Designed by:

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole
niedziela, 03 lutego 2019 14:13

Dla wszystkich dzieci starszych i młodszych Babcia i Dziadek to: rozpieszczanie w szerokim zakresie, czytanie bajek na głos, pocieszanie w sytuacjach kryzysowych, pomoc w zadaniach domowych, pełny asortyment posiłków ciepłych i zimnych, bezinteresowna pomoc we wszystkich sprawach i miłość bezgraniczna. Za to wszystko wnuczęta w wyjątkowy sposób chcą podziękować.

Z tej okazji w naszej szkole dnia 01.02.2019 roku z racji Święta Babci i Dziadka uczniowie klas I –III oraz oddziału przedszkolnego przygotowali uroczystą akademię. Zgromadzonych seniorów przywitała pani dyrektor Beata Durnaś. Następnie odbyła się część artystyczna. Dzieci najpiękniej jak umiały starały się wyrazić swoją miłość i wdzięczność przez wiersz, piosenkę, taniec oraz samodzielnie przygotowane upominki. Niejednej Babci i niejednemu Dziadkowi łezka w oku się zakręciła. Po części artystycznej wszyscy udali się do klas, gdzie czekał już poczęstunek przygotowany przez Mamy. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy STO LAT!

 

Ogłoszenia