BIP

Dziennik elektroniczny

Zrealizowane projekty unijne

Licznik odwiedzin

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 


Designed by:

Wielka mapa Polski
niedziela, 23 czerwca 2019 17:02

Uczniowie klasy III przystąpili do ogólnopolskiej akcji „Wielka mapa Polski” polegającej na wymianie pocztówek między szkołami z całego kraju. Nasza szkoła otrzymała mapę fizyczną Polski, na której znajdują się m.in. zdjęcia prezentujące stolice wszystkich województw. Na mapie uczniowie przyczepiali pocztówki z różnych miejscowości, które dotarły drogą pocztową do naszej szkoły. Udział w tej akcji sprawił dzieciom wiele radości.  Uczniowie utęsknieniem czekali na kolejne pocztówki, aby móc je umieścić na mapie. Akcja ta miała również wymiar kształcący, uczniowie sami pisali i adresowali pocztówki, które wysłaliśmy do szkół w całym kraju. Umieszczając pocztówki na mapie poznawali położenie danej miejscowości oraz jej najpiękniejsze zabytki.


 

Ogłoszenia